Džanan Musa se vratio u tim Brooklyna, igrao minutu i postigao dva poena

Bh. košarkaš Džanan Musa vratio se u ekipu Brooklyna i u porazu od San Antonija odigrao je tačno jednu minutu u kojoj je uspio postići dva poena.

Musa je nedavno propustio meč protiv New Orleansa vjerovatno iz razloga što je na društvenim mrežama objavio klupsku taktiku za pomenuti meč, što se ispostavilo kao velika greška i sam Musa je brzo obrisao tu objavu, a u meču protiv San Antonija vratio se u tim i dobio vrlo skromnu minutažu.

Musa je na terenu proveo posljednji minut utakmice, a za to vrijeme uspio je “uzeti” jedan šut i pogoditi ga. Netsi su doživjeli poraz, 13. u ovoj sezoni.

U preostalim mečevima Houston je kao gost pobijedio LA Clipperse 122:117, uz 40 poena Russela Westbrooka koji je uz to dodao deset skokova i pet asistencija. George se istakao u poraženom timu sa 34 poena, dok je Harden meč završio sa, za njega skromnih, 28 poena.

Milwaukke je na svom terenu u sjajnom meču bio bolji od LA Lakersa sa 111:104, a Buckse je do pobjede vodio Antetokounmpo koji je ubacio 34 poena. Davis je u ekipi Lakersa postigao 36, dok je James meč završio sa 21 poenom.